Adresa:
Pedagogicko-psychologická
poradna
Žižkova 3
741 01 Nový Jičín

tel.: 556 771 144
e-mail: info@pppnj.cz
web: www.pppnj.cz

Město Kopřivnice je naším podporujícím partnerem. 


PPP Bruntál
PPP Frýdek - Místek
PPP Ostrava
PPP Opava
PPP Karviná


Pedagogicko-psychologická poradna, Nový Jičín, příspěvková organizace
je zřizována Moravskoslezským krajem.

Moravskoslezský kraj

 Aktuality

Dne 23. 3. 2020 - Aktualizace informací - prevence šíření Korona viru: 

Vzhledem k vývoji epidemiologické situace v ČR a na základě pokynu našeho zřizovatele bylo od 16. 3. 2020 až do odvolání pozastaveno poskytování veškerých poradenských služeb na všech pracovištích PPP Nový Jičín. 

Pracoviště PPP v N. Jičíně i odloučená pracoviště v Kopřivnici a v Bílovci jsou po tuto dobu uzavřena.

Komunikace je zajišťována distančně - tedy telefonicky v době od 8.00 do 14.00 na tel. čísle 731 664 765 nebo elektronicky na e-adrese: info@pppnj.cz  (- zde se budeme snažit reagovat na e-maily nejpozději do jednoho dne). Zajištěn je také standardní příjem elektronické pošty prostřednictvím datové schránky.
Poznámka k tel. spojení: pokud budete volat na naši pevnou linku, budete automatem přesměrováni na výše uvedené mobilní tel. číslo, což několik sekund trvá... vydržte proto do přepojení, nebo volejte raději přímo na výše uvedené mobilní číslo 731 664 765)

O našich provozních, či jiných významných změnách budete informováni opět zde, na našich webových stránkách.

S díky za pochopení                                 Mgr. J. Novák, ředitel PPP N. Jičín

1. 3. 2020 - pro rodiče předškoláků a učitelkám MŠ: připomínáme, že jsme před rokem vložili na naše webové stránky nový text s náměty, informacemi a užitečnými odkazy, které jsou zaměřeny na rozvíjení potřebných dovedností a schopností předškoláků před nástupem do školy. Text najdete přes odkaz v Menu našeho webu (umístěného na levém boku stránek), anebo kliknutím přímo zde: http://www.pppnj.cz/Stranky/jak-rozvijet-predskolaky.aspx  

Dne 9.9. 2019 - NOVÉ FORMULÁŘE PRO SŠ - pro spolupráci středních škol (včetně SOU a OU) s naší poradnou jsme aktualizovali náš formulář, který je určen pro poskytnutí informací školou o žákovi, který má k nám přijít na vyšetření. - Nyní se tento formulář jmenuje: Zpráva SŠ o žákovi pro PPP NJ. Současně jsme pro účely posuzování potřeb uzpůsobení maturitní zkoušky žáka se SVP vytvořili nový formulář: Zpráva SŠ o žákovi pro uzpůsobení MZ. Oba uvedené nové formuláře jsou  připraveny k stažení na naší webové stránce Používané formuláře - viz vlevo v Menu, pátý odkaz shora; přímo lze na tuto stránku přejít také zde: http://pppnj.cz/Stranky/pouzivane-formulare.aspx. Prosíme výchovné poradce středních škol, aby začali tyto nové formuláře bez odkladu používat.